Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arian Çani"

Sofia “tradhton” Çanin me…

    Sofia “tradhton” Çanin me…

Është folur e përfolur nëpër media për Sofinë e re të emisionit të së premtes mbrëma “Zonë e Lirë”. “Iku këtej, erdhi andej”, por përsëri e shihnim përkrah Çanit në

Lexo me Shume

Arian Çani për Genta Ismailin: S’më ka pëlqyer kurrë ajo femër!

    Arian Çani për Genta Ismailin: S’më ka pëlqyer kurrë ajo femër!

I ftuar në emisionin “Elite Zone”, moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, deklaroi se kurrë nuk do e puthte këngëtaren Genta Ismaili. I pyetur nga moderatorja nëse “Genta

Lexo me Shume

Pendohet Bleona: Unë besoj në dashuri, nuk i bëj gjërat për para!

    Pendohet Bleona: Unë besoj në dashuri, nuk i bëj gjërat për para!

Kohët e fundit kemi parë se sa herë Arian Çani dhe Bleona Qereti qëndrojnë afër njëri-tjetrit, batutat e lëshuara bëjnë xhiron e portaleve të ndryshme. E njëjta gjë ka ndodhur

Lexo me Shume