Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Argjentine"

(Foto) Ngordh Arturi, ariu polar më i trishtuar në botë!

(Foto) Ngordh Arturi, ariu polar më i trishtuar në botë!

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Arturo – ariu polar i cilësuar si më i trishtuari në botë, ka ngordhur! Kafsha 31-vjeçare jetonte në kopshtin zoologjik të

Lexo me Shume