Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "argjendari"

Vidhet argjendaria në Tiranë, policia nis hetimin

    Vidhet argjendaria në Tiranë, policia nis hetimin

Nga Anduena Llabani Më datë 08.10.2016, rreth orës 04:00, te sheshi “Avni Rustemi” është vjedhur argjendaria e shtetasit P. Sh. Nga këqyrja e vendit të ngjarjes rezulton se vjedhja është

Lexo me Shume