Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ardit Gjebrea"

Ndërpritet “E diela shqiptare”! Ja arsyeja

    Ndërpritet “E diela shqiptare”! Ja arsyeja

"E diela shqiptare" pa drita ◄ Back Next ► Picture 1 of 1 Programit “E diela shqiptare” i është dashur të përballet me një të papritur gjatë transmetimit të sotëm,

Lexo me Shume

Ardit Gjebrea, një deklaratë dashurie 360 gradë

    Ardit Gjebrea, një deklaratë dashurie 360 gradë

Ditën e sotme, djali i kantautorit dhe moderatorit të njohur Ardit Gjebrea, Jon Gjebrea, feston ditën e tij të lindjes. Babai i tij, Arditi, ka përdorur llogaritë e tij në

Lexo me Shume

Ja për kë do të votojë Aurela Gaçe në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Ja për kë do të votojë Aurela Gaçe në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Këngëtarja e “Akoma jo” ka treguar se  interesohet jo vetëm për problemet në Shqipëri, por edhe për problemet në SHBA. Aurela Gaçe ka ripostuar në profilin e saj në Instagram

Lexo me Shume