Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ardian Fullani"

Vendimi: Fullani s’do rikthehet në detyrë, fiton 12 paga dëmshpërblim

    Vendimi: Fullani s’do rikthehet në detyrë, fiton 12 paga dëmshpërblim

Gjykata Administrative e Shkallës së Parë vendosi këtë të enjte dëmshpërblimin me 12 paga të ish-Guvernatorit Ardian Fullani, por rrëzoi të gjitha kërkesat e tjera që Fullani kishte bërë në

Lexo me Shume

Erik Fullani, sponsor i OTR-së?

    Erik Fullani,  sponsor i OTR-së?

Videoklipet e grupit të famshëm OTR nuk kalojnë pa u komentuar gjatë në publik. Makina të prodhimeve të fundit, një numër i madh modelesh, veshje të markave prestigjioze janë ato

Lexo me Shume