Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ardian Braho"

Reagon prokurori Braho: Oficeri përdori emrin tim, s’kam lidhje me 18.000€

    Reagon prokurori Braho: Oficeri përdori emrin tim, s’kam lidhje me 18.000€

Prokurori i Prokurorisë së Tiranës, Ardian Braho, ka reaguar pas video-skandalit ku një oficer i policisë gjyqësore shfaqej duke marrë 18 mijë euro ryshfet për prokurorin. Në fjalën e tij,

Lexo me Shume