Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "arber cepani"

Arbër Çepani: Merrni flamuj, shaje e kapele të presim Luiza Gegën!

    Arbër Çepani: Merrni flamuj, shaje e kapele të presim Luiza Gegën!

Krahas komenteve festive dhe atyre të urimit për atleten Luiza Gega, e cila arriti të merrte Medaljen e Argjendtë në Kampionatin Europian të Atletikës për garën e 3000 metrave, kanë

Lexo me Shume

Arbër Çepani: Në vend që të më kontrollojë mua, shteti të ndalojë ata që vjedhin miliona euro

    Arbër Çepani: Në vend që të më kontrollojë mua, shteti të ndalojë ata që vjedhin miliona euro

“Sot më erdhi kontrolli i 47 tatimor për këtë muaj të bekuar… Vjedh miliona euro në mes të aeroportit të kryeqytetit dhe nuk gjendet këmbë polici të të ndalojë dhe

Lexo me Shume

Arbër Çepani në nismën për mbjelljen e mbi 500 fidanëve në Lurë

    Arbër Çepani në nismën për mbjelljen e mbi 500 fidanëve në Lurë

Arbër Çepani, është i njohur tashmë prej publikut si një aktivist i shoqërisë civile, sidomos për tema të tilla si mbrojtje e kafshëve apo mbrojtja e natyrës. Bashkë me grupe

Lexo me Shume