Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arben Ristani"

Plagosja e kreut të FRPD në Kavajë, PD: Ngjarje e frymëzuar politikisht, të hetohet

    Plagosja e kreut të FRPD në Kavajë, PD: Ngjarje e frymëzuar politikisht, të hetohet

Përmes një deklarate për mediat, Partia Demokratike ka akuzuar mazhorancën për ngjarjen e shënuar së fundmi në Kavajë, ku mbeti i plagosur kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Kid

Lexo me Shume

PD, kallëzim penal Policisë së Shtetit

    PD, kallëzim penal Policisë së Shtetit

Pas protestë së djeshme, ku policia ka arrestuar disa qytetarë protestues dhe përfaqësues të opozitës, kjo e fundit i është kundërpërgjigjur me një kallëzim penal. Deputeti i PD-së, Arben Ristani

Lexo me Shume