Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arben Frroku"

Vrasja e kryekomisarit Lamaj, Holanda pranon ekstradimin e Arben Frrokut

    Vrasja e kryekomisarit Lamaj, Holanda pranon ekstradimin e Arben Frrokut

Holanda ka pranuar kërkesën e autoriteteve shqiptare për ekstradimin e Arben Frrokut në Shqipëri. Mësohet se dosja e Ministrisë së Drejtësisë mbërriti në Amsterdam më 20 korrik dhe përmbante vendimin

Lexo me Shume

Arrestimi i Frrokut në Holandë, Tahiri: Policia ka bërë detyrën

    Arrestimi i Frrokut në Holandë, Tahiri: Policia ka bërë detyrën

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar lidhur me arrestimin të disa ditëve më parë të Arben Frrokut në Holandë. Ai tha se sipas hetimeve të kryera nga ekspertët ndërkombëtarë

Lexo me Shume

Identiteti i rremë i Arben Frrokut, ja kush është Renato Cepa

    Identiteti i rremë i Arben Frrokut, ja kush është Renato Cepa

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 2 I kërkuari Arben Frroku u arrestua pak ditë më parë, pas zbulimit të identitetit të tij të rremë. Mësohet se identiteti

Lexo me Shume

Arrestohet në Holandë Arben Frroku, ja emri që përdorte

    Arrestohet në Holandë Arben Frroku, ja emri që përdorte

Arben Frroku, i cili është dënuar me burgim të përjetshëm për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, është vënë në prangat e policisë holandeze. Mësohet se ai është kapur me dokumente

Lexo me Shume