Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arben Ahmetaj"

Rama: Nga 1 marsi 2017, pagat e mësuesve rriten me 10%

    Rama: Nga 1 marsi 2017, pagat e mësuesve rriten me 10%

Në takimin me mësues nga i gjithë vendi, kryeministri Edi Rama bëri me dije se rritja e pagave për arsimtarët do të nisë në muajin mars të vitit të ardhshëm.

Lexo me Shume

Kuponi tatimor, Tatimet nisin sot aksionin në zonat turistike

    Kuponi tatimor, Tatimet nisin sot aksionin në zonat turistike

Prej ditës së sotme, Ministria e Financave dhe Administrata Tatimore do të nisin një fushatë edukuese për kuponin tatimor në zonat turistike. Ministria e Financave ka bërë me dije se

Lexo me Shume

Blushi-partive politike: Po pengoni reformën në drejtësi për të shpëtuar vetën

    Blushi-partive politike: Po pengoni reformën në drejtësi për të shpëtuar vetën

Deputeti socialist Ben Blushi, ka vijuar me akuzat e tij, këtë herë drejtuar jo vetëm mazhorancës por të gjithë parlamentit, duke i akuzuar palët se duan të shtyjnë reformën në

Lexo me Shume