Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Arbana Osmani"

Kush e fitoi “duelin” e të shtunës mbrëma, Arbana apo Ermali?

    Kush e fitoi “duelin” e të shtunës mbrëma, Arbana apo Ermali?

Programi televiziv “Dua të të bëj të lumtur” nën drejtimin e moderatores së njohur Arbana Osmani, është komentuar nëpër mediat sociale ende pa nisur. Në postime të ndryshme, “kundërshtari” i

Lexo me Shume

Arbana Osmani di si t’i bëjë njerëzit të lumtur

    Arbana Osmani di si t’i bëjë njerëzit të lumtur

Nesër në mbrëmje publiku më në fund do të shohë puntatën e parë të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” nga Arbana Osmani. Pas disa muajsh pune, lodhje por

Lexo me Shume

Ermal Mamaqi, Arbanës: Vonohu dhe içik, mos ma merr audiencën

    Ermal Mamaqi, Arbanës: Vonohu dhe içik, mos ma merr audiencën

Arbana Osmani, e cila do të vijë së shpejti në ekranin e Top Channel me “Dua të të bëj të lumtur”, ka postuar pak më parë në Instagram një foto

Lexo me Shume

Një projekt i ri televiziv për Arbana Osmanin?

Një projekt i ri televiziv për Arbana Osmanin?

Paraditen e sotme, moderatorja, Arbana Osmani, ka postuar një foto  në instagram me dy bashkëpuntorë të programeve më të rëndësishëm në Top Channel. Renisa Shabani, aktualisht autore e “Në shtëpinë

Lexo me Shume