Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Apoclaypse"

(Video) Mbahuni fort fansa të “X Men”, “Apocalypse” po vjen!

(Video) Mbahuni fort fansa të “X Men”,  “Apocalypse” po vjen!

Studiot e “Marvel” na kanë ngacmuar sërish me një trailer të kapitullit të ri të “X Men”, të titulluar “Apocalypse”. Videoja 2 minuta e 46 sekonda është postuar në llogarinë

Lexo me Shume