Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Apartamenti 2XL"

(EKSKLUZIVE) Pse Joleza braktisi Apartamentin?

    (EKSKLUZIVE) Pse Joleza braktisi Apartamentin?

Ka bërë bujë statusi i Julian Dedës për largimin e Joleza Kokës pak minuta, para se të fillonte shfaqja në Apartamentin 2XL. Nisur nga  versioni i Julian Dedës (lexo ketu),

Lexo me Shume