Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Anulim"

Drake zhgënjen fansat. Anulon të gjitha paketat VIP

    Drake zhgënjen fansat. Anulon të gjitha paketat VIP

Fansat dhe adhuruesit, të cilët janë të emocionuar se mund të takojnë Drake këtë verë në “Summer Sixteen Tour”, tani do të zhgënjehen. Artisti kanadez ka deklaruar për publikun e

Lexo me Shume

Shtyhet ndeshja Manchester United-Bournemouth, shkak një alarm për bombë

    Shtyhet ndeshja Manchester United-Bournemouth, shkak një alarm për bombë

20,000 persona u nxorrën jashtë nga stadiumi kur në orën 16:00 të ditës së sotme do të luhej ndeshja e Premier League midis Manchester United dhe Bournemouth në “Old Trafford”.

Lexo me Shume

Anulohet turi “Formation” i Beyonce

    Anulohet turi “Formation” i Beyonce

Beyonce ka lënë të hutuar fansat e saj me lajmin e anulimit të turit botëror të “Formation”, i cili ka vetëm pak ditë që ka nisur. Bey do të ngjitej

Lexo me Shume