Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Antoine Griezmann"

Euro 2016 – Finalja Portugali-Francë: ja formacionet zyrtare…

    Euro 2016 – Finalja Portugali-Francë: ja formacionet zyrtare…

Vetëm pak minuta na ndajnë tashmë nga finalja e shumëpritur e Euro 2016 mes Portugalisë e Francës dhe emocionet në të dyja kampet janë të mëdha! Evra apo Pepe? Pogba

Lexo me Shume

Euro 2016 – Franca në finale! Ja deklaratat e protagonistëve pas ndeshjes

    Euro 2016 – Franca në finale! Ja deklaratat e protagonistëve pas ndeshjes

Fitorja përballë kampionëve të botës me rezultatin 2 me 0 sigurisht që i ka lumturuar futbollistët franceze dhe gjithë vendin pritës të Euro 2016. Franca e udhëhequr nga Didier Deschamps,

Lexo me Shume

Evra ‘tradhton’ Paul Pogba-në: “Griezmann, futbollisti më i talentuar!”

    Evra ‘tradhton’ Paul Pogba-në: “Griezmann, futbollisti më i talentuar!”

Tashmë Kampionati Europian është në prag, e të zotët e shtëpisë shihen si favoritë nga ekspertët e futbollit. Trajneri Deschamps mund të mbështetet te një numër i madh talentesh të

Lexo me Shume