Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "antidoping"

Euro 2016 – Kjo është shifra “e frikshme” e testeve antidoping të kryera deri tani

    Euro 2016 – Kjo është shifra “e frikshme” e testeve antidoping të kryera deri tani

Mbi 1800 kontrollet antidoping janë kryer nga UEFA prej datës 1 janar të këtij viti deri sot, të lidhura me ndeshjet e Euro 2016 dhe përballjet në vigjilje të saj.

Lexo me Shume