Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Anti"

Kujt i nevojitet Rihanna?

Kujt i nevojitet Rihanna?

Pak minuta më parë, Rihanna ka publikuar videon e radhës nga albumi “Anti”. Videoja titullohet “Needed Me” dhe ka mbledhur plot 500.000 klikime brenda 30 minutave. “Needed Me” ka përmbajtje

Lexo me Shume

Rihanna, “topless” në videon e re

    Rihanna, “topless” në videon e re

Këngëtarja nga Barbadosi ka publikuar pak minuta më parë videon e saj më të re të këngës “Kiss it better”. Kënga është pjesë e albumit të fundit të RiRi-t, “Anti”,

Lexo me Shume

Zgjidhet misteri i performancës së Rihanna-s në Grammy

    Zgjidhet misteri i performancës së Rihanna-s në Grammy

Një natë para ndarjes së çmimeve Grammy, akademia muzikore deklaroi se Rihanna do të performonte një këngë nga “Anti” në natën e madhe të muzikës. Por të gjithë u zhgënjyem

Lexo me Shume