Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Antalya"

Shpërthim i fuqishëm në Antalya, rreth 12 të plagosur

    Shpërthim i fuqishëm në Antalya, rreth 12 të plagosur

Shpërthimi i një automjeti ka tronditur ditën e sotme Antalyan, një destinacion turistik mjaft i preferuar. Dëshmitarë okularë në vendngjarje janë shprehur se dritare të shumta u thyen dhe dhjetëra

Lexo me Shume