Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ansambel popullor"

Veliaj: Kape dorën Shqipe! Mos e humbisni!

Veliaj: Kape dorën Shqipe! Mos e humbisni!

Në kuadër të aktiviteteve kulturore zhvilluar nga Bashkia e Tiranës, kryebashkiaku Erion Veliaj fton qytetarët t’u bashkohen performancave në Amfiteatrin e Liqenit. Përmes një postimi në llogarinë e tij në

Lexo me Shume