Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Anne Hathaway"

Anne Hathaway: Pas lindjes së djalit kam më shumë vetëbesim

    Anne Hathaway: Pas lindjes së djalit kam më shumë vetëbesim

Aktorja Anne Hathaway nuk hyn në kategorinë e nënave të reja të fiksuara pas fazës pas-lindje. Në një intervistë të dhënë në “The Ellen DeGeneres Show”, Anne, e cila vetëm

Lexo me Shume

Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

    Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Aktorja e njohur hollivudiane Anne Hathaway dhe bashkëshorti i saj, Adam Shulman, sollën në jetë  fëmijën e tyre të parë. “Huffington Post” raporton se fëmija është djalë dhe emri i tij

Lexo me Shume