Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Anna Oxa"

Anna Oxa rikthehet në ekran! Ja ku do ta shihni…

    Anna Oxa rikthehet në ekran! Ja ku do ta shihni…

Pas një periudhe të gjatë mungese, këngëtarja me origjinë shqiptare, Anna Oxa, rishfaqet në ekran! Këtë sezon do të jetë pjesë e jurisë kryesore në show-n italian të talenteve ,“Amici”,

Lexo me Shume