Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ankimim"

Nuk apeloi vendimin, Tirana pa tifozë në dy ndeshjet e fundit

    Nuk apeloi vendimin, Tirana pa tifozë në dy ndeshjet e fundit

Klubi i Tiranës nuk ka ankimuar masat e marra nga komisioni i Disiplinës. Mosapelimi i vendimit, i bën bardheblutë që gjatë dy ndeshjeve të fundit të mos kenë në krah sportdashësit e

Lexo me Shume