Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ankese"

Studentja, letër kryeministrit: Babai mbylli dyqanin, njerëzit s’kishin lekë të blinin

    Studentja, letër kryeministrit: Babai mbylli dyqanin, njerëzit s’kishin lekë të blinin

E shtyrë nga realiteti që prek çdo ditë, një studente i drejtohet kryeministrit Edi Rama me një letër ku flet për gjendjen e vështirë ekonomike që ka kapluar familjen e

Lexo me Shume

Keni vërejtje për policinë? Ankohuni te Saimir Tahiri. Ja numri…

    Keni vërejtje për policinë? Ankohuni te Saimir Tahiri. Ja numri…

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka publikuar numrin e tij të telefonit celular në çdo komisariat policie. Ky është një premtim që ministri e bëri publik gjatë analizës vjetore të

Lexo me Shume