Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ankesa"

(Ekskluzive) Fishekzjarrët pas mesnate, Policia: S’ka ankesa. Banorët: Ngjasojnë me krisma armësh

    (Ekskluzive) Fishekzjarrët pas mesnate, Policia: S’ka ankesa. Banorët: Ngjasojnë me krisma armësh

Tregtimi i çdo lloj lënde plasëse dhe aq më tepër shpërthimi i tyre pas mesnate mbeten ende një shqetësim i vazhdueshëm. Banorëve të kryeqytetit i bie të hasin shpesh me

Lexo me Shume