Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Anjeza Shahini"

Anjeza Shahini dashuron një “të dytë”… me lejen e bashkëshortit

    Anjeza Shahini dashuron një “të dytë”… me lejen e bashkëshortit

Ajo prej kohësh nuk është më aktive si dikurm të paktën jo në ekran, ama nuk mund të themi të njëjtën gjë për në rrjetet sociale. Këngëtarja Anjzeza Shahini, e

Lexo me Shume