Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Anjeza Shabani"

Dhunoi 3-vjeçarin, lihet në burg Anjeza Shabani: Më ngritën kurth

    Dhunoi 3-vjeçarin, lihet në burg Anjeza Shabani: Më ngritën kurth

Në seancën e sotme gjyqësore, Gjykata e Apelit vendosi të lërë në burg pronaren e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, e akuzuar për dhunimin e një të mituri në forma të

Lexo me Shume

Shtohen akuzat ndaj Anjeza Shabanit! Mund të ketë dhunuar edhe fëmijë të tjerë

    Shtohen akuzat ndaj Anjeza Shabanit! Mund të ketë dhunuar edhe fëmijë të tjerë

Zbulohen detaje të reja rreth hetimeve që po kryhen për ngjarjet e ndodhura në kopshtin “Diren”, ku administratorja Anjeza Shabani u pa të dhunonte vogëlushin 3-vjeçar, sipas pamjeve të publikuara

Lexo me Shume

Dhunoi 3-vjeçarin, “arrest me burg” për Anjeza Shabanin

    Dhunoi 3-vjeçarin, “arrest me burg” për Anjeza Shabanin

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për administratoren e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, e cila akuzohet për dhunën e ushtruar mbi 3-vjeçarin. Ajo u arrestua

Lexo me Shume

Reagon gjyshi i 3-vjeçarit të dhunuar: S’deshëm të bënim drejtësi vetë

    Reagon gjyshi i 3-vjeçarit të dhunuar: S’deshëm të bënim drejtësi vetë

Pak ditë pas publikimit të videoskandalit ku shihej si një 3-vjeçar dhunohej nga administratorja e kopshtit “Diren” Anjeza Shabani, ka reaguar gjyshi i fëmijës së dhunuar, Pashk Alia. Ai ka

Lexo me Shume

Anjeza Shabani shpërthen në lot: S’e dija që fëmija ishte autik

    Anjeza Shabani shpërthen në lot: S’e dija që fëmija ishte autik

Gjatë dëshmisë të dhënë mbrëmjen e djeshme në Polici, administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, ishte në gjendje të rënduar psikologjike dhe qante pa pushim. Ajo mësohet të ketë thënë

Lexo me Shume

Ish-kolegu i Anjeza Shabanit, Armir Shkurti: Besimtare e devotshme, falej 5 herë në ditë

    Ish-kolegu i Anjeza Shabanit, Armir Shkurti: Besimtare e devotshme, falej 5 herë në ditë

Një ditë pas publikimit të videoskandalit ku administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani, shihej teksa dhunonte një fëmijë 3-vjeçar, ka reaguar përmes një postimi në rrjtin social “Facebook” ish-kolegu i

Lexo me Shume