Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "anija turistike"

Incident në Karaburun mes dy mjeteve ujore, s’ka të lënduar

Incident në Karaburun mes dy mjeteve ujore, s’ka të lënduar

Një incident është shënuar ditën e sotme në Karaburun, mes dy mjeteve ujore, ku një anije turistike ka zënë poshtë një mjet ujor. Fatmirësisht, incidenti nuk ka shkaktuar të lënduar,

Lexo me Shume