Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Anija e peshkimit"

“Çelepia 2”, ndalohet në Rinas marinari Luan Mema

    “Çelepia 2”, ndalohet në Rinas marinari Luan Mema

Marinari Luan Mema, i cili ndodhej në anijen që u morr peng më 18 qershor nga marinari egjiptian Salam, është ndaluar në Rinas sapo ka zbritur nga avioni i Egjiptit.

Lexo me Shume

Gjendet në Aleksandri anija e peshkimit, rezultojnë të zhdukur pengmarrësi egjiptian dhe marinarët shqiptarë

    Gjendet në Aleksandri anija e peshkimit, rezultojnë të zhdukur pengmarrësi egjiptian dhe marinarët shqiptarë

Autoritetet egjiptiane kanë gjetur në Aleksandri anijen e peshkimit që rezulton e marrë peng prej disa ditësh. Mësohet se në anijen “Çelepia 2” e ankoruar në port, ndodheshin 3 shtetas

Lexo me Shume