Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Angli"

Zbulohen 10 shqiptarë të fshehur në kamionin frigorifer, shmanget tragjedia

    Zbulohen 10 shqiptarë të fshehur në kamionin frigorifer, shmanget tragjedia

Dhjetë shtetas shqiptarë që tentonin të mbërrinin në Britaninë e Madhe janë zbuluar nga autoritetet holandeze. Mësohet se ata ishin fshehur brenda një kamioni frigorifer, i cili ishte në gjendje

Lexo me Shume

150 rusë prapa dhunës në “Euro 2016”, qeveria franceze kërkon të ndalohet konsumimi i alkoolit

    150 rusë prapa dhunës në “Euro 2016”, qeveria franceze kërkon të ndalohet konsumimi i alkoolit

Rreth 150 rusë ishin prapa dhunës së ushtruar në Marsejë, në prag dhe gjatë ndeshjes Angli-Rusi të “Euro 2016”. Lajmi bëhet i ditur nga prokurorët francezë. Mësohet se njëzet persona

Lexo me Shume

(Foto) Euro 2016 – ‘Plas’ dhuna në Marsejë. Huliganët anglezë ndalohen nga policia

(Foto) Euro 2016 – ‘Plas’ dhuna në Marsejë. Huliganët anglezë ndalohen nga policia

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Ende pa nisur zyrtarisht Kampionati Europian në Francë, dhuna e tifozerive të ndryshme ka krijuar jo pak rrëmujë! Për të dytën

Lexo me Shume

Vrau dy persona dhe i nxori sytë viktimës, kapet pas 18 vjetësh shqiptari

    Vrau dy persona dhe i nxori sytë viktimës, kapet pas 18 vjetësh shqiptari

Një shtetas shqiptar është vënë në prangat e policisë 18 vjet pas kryerjes së një vrasje të dyfishtë. Mediat britanike kanë shkruar për shqiptarin, i cili prej vitit 1998 jetonte

Lexo me Shume

(Foto) Vdekja e foshnjës që tronditi Anglinë. Prindërit, dhunë makabre mbi të

    (Foto) Vdekja e foshnjës që tronditi Anglinë. Prindërit, dhunë makabre mbi të

Ayeeshia, subjekt i vazhdueshëm i kujdesit ◄ Back Next ► Picture 1 of 12 Rasti i vdekjes së një foshnje 21-muajshe si pasojë e dhunës së ushtruar në familje ka

Lexo me Shume