Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Angelina Jolie"

Momentet më të paharrueshme të “Brangelina”-s në tapetin e kuq

Momentet më të paharrueshme të “Brangelina”-s në tapetin e kuq

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 15 Një ditë më parë u bë me dije lajmi se aktorja 41-vjeçare Angelina Jolie ka kërkuar divorcin prej bashkëshortit të saj

Lexo me Shume

Angelina Jolie do të divorcohet nga Brad Pitt

    Angelina Jolie do të divorcohet nga Brad Pitt

Aktorja Angelina Jolie mësohet se ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj, Brad Pitt. Lajmi që do të trishtojë shumë fansa të “Brangelina”-s është konfirmuar nga avokati i saj. Robert

Lexo me Shume

Irina Shayk këndon shqip!

Irina Shayk këndon shqip!

“Snapchat” dhe opsionet e tij komike për përdoruesit s’mund të rrinin pa prekur edhe moderatoren simpatike Albana Osmani. Pas vendosjes së ‘maskës’ së qenit, të maces, të lepurushit apo të

Lexo me Shume

Angelina Jolie mbi krizën e refugjatëve: “Alarmante! 1 në 122 njerëz në botë, është aktualisht pa strehë!”

    Angelina Jolie mbi krizën e refugjatëve: “Alarmante! 1 në 122 njerëz në botë, është aktualisht pa strehë!”

Angelina Jolie-Pitt, ka mbajtur para disa minutash një fjalim në një event të organizuar nga Kombet e Bashkuara për krizën e refugjatëve. Jolie e ka nisur fjalën e saj duke

Lexo me Shume

Marion Cotillard, arsyeja e ndarjes së çiftit Jolie-Pitt?

    Marion Cotillard, arsyeja e ndarjes së çiftit Jolie-Pitt?

Thashethemet sa vijnë dhe marrin përmasa të vërteta për sa i përket një ndarjeje të mundshme midis çiftit të njohur, Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Bëhet fjalë për një afeksion

Lexo me Shume

Të famshëm që i kanë ndarë në djep…

Të famshëm që i kanë ndarë në djep…

Shpesh ndodh që personazhet tanë të preferuar të ekranit, përveçse t’i ndjekim në çdo hap të karrierës së tyre, në çdo shfaqje në ekran, të kërkojmë edhe për jetën e

Lexo me Shume

Angelina Jolie i kalon kufijtë, Brad nuk duron dot më

Angelina Jolie i kalon kufijtë, Brad nuk duron dot më

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Angeline Jolie është parë e zbehtë dhe në gjendje jo të mirë shëndetësore, gjë që ka ngritur dyshimet se ajo po

Lexo me Shume

Këto momente të çiftit Brangelina, të bëjnë të besosh në dashuritë e përrallave

    Këto momente të çiftit Brangelina, të bëjnë të besosh në dashuritë e përrallave

  … ◄ Back Next ► Picture 1 of 14 Nga “Mr. and Mrs Smith” shohim shumë momente të bukura mes tyre dhe 6 fëmijëve. Karriera e tyre bëhet çdo

Lexo me Shume