Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Androkli Kokthi"

Shpërdorim detyre, Gjykata liron ish-kreun e Tatimeve të Tiranës

    Shpërdorim detyre, Gjykata liron ish-kreun e Tatimeve të Tiranës

Gjykata e Lartë ka ndryshuar masën e sigurisë të vendosur nga Gjykata e Apelit për Androkli Kokthin, duke e ndryshuar nga “arrest shtëpie” në “detyrim paraqitje”. Pavarësisht se vetëm një

Lexo me Shume