Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Andriy Shevchenko"

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

(Foto) Lamtumirë Cesare! 1000 vetë përshëndesin legjendën Maldini

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 16 Është mbajtur gjatë ditës së sotme funerali i kampionit italian të futbollit, Cesare Maldini, i cili humbi jetën 2 ditë më

Lexo me Shume