Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Andi Lila"

Një tjetër sukses për Andi Lilën, vlerësohet me çmim te Pas Giannina

    Një tjetër sukses për Andi Lilën, vlerësohet me çmim te Pas Giannina

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila, i cili luan për skuadrën greke Pas Giannina është vlerësuar me një tjetër çmim. Ka qenë vetë Andi Lila, i cili ka postuar në

Lexo me Shume

Lila dhe Balaj për përballjen me Rumaninë: S’dorëzohemi, duam të qëndrojmë

    Lila dhe Balaj për përballjen me Rumaninë: S’dorëzohemi, duam të qëndrojmë

Në konferencën e radhës për shtyp, dy lojtarët e Kombëtares Shqiptare, Andi Lila dhe Bekim Balaj, kanë shprehur mendimet lidhur me vendimet e trajnerit dhe për ndeshjen e së dielës,

Lexo me Shume