Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Andi Bejtja"

“O diell të hëngsha mu***!” – Pse ‘u çmend’ Andi Bejtja?

“O diell të hëngsha mu***!” – Pse ‘u çmend’ Andi Bejtja?

Bejtja4 ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 Aventura e Kombëtares Shqiptare të futbollit ka mbajtur ‘pezull’ miliona shqiptarë brenda e jashtë vendit për ditë me radhë, edhe pse

Lexo me Shume