Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Anders Weberg"

Jeni gati për të parë filmin që zgjat 720 orë?

Jeni gati për të parë filmin që zgjat 720 orë?

Shpesh herë, teksa tërhiqemi nga një film, urojmë që të mos mbarojë kurrë. Këtë dëshirë na e ka bërë realitet Anders Weberg, i cili ka publikuar trailer-in e filmit “Ambiance”,

Lexo me Shume