Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Analiste"

Sonila Meço: Ngujimi mediatik s’është zgjidhje, veçse dëshmi e dështimit

    Sonila Meço: Ngujimi mediatik s’është zgjidhje, veçse dëshmi e dështimit

Moslejimi i një grupi gazetarësh të njohur dhe Shoqërisë Civile në dëgjesën publike për prezantimin e projektit të “Arenës Kombëtare”, ka shkaktuar edhe reagimin e gazetares dhe moderatores së njohur

Lexo me Shume