Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Amici"

Balerina Klaudia Pepa, më seksi se kurrë në këtë fotografi!

    Balerina Klaudia Pepa, më seksi se kurrë në këtë fotografi!

Balerina e talentuar shqiptare Klaudia Pepa, e cila vetëm para pak javësh mbylli eksperiencën e saj të parë si balerinë profesioniste e spektaklit të talenteve “Amici” të Maria De Filippi-t,

Lexo me Shume