Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Amerike"

ISIS: “Kemi në dorë sekretet e ushtrisë britanike”

    ISIS: “Kemi në dorë sekretet e ushtrisë britanike”

Fillimisht përfaqësues të ISIS-it publikuan një listë me emrat kryesorë të pilotëve të disa dronëve amerikanë dhe lajmëruan përkrahësit e tyre duke thënë: “Vritini kudo që t’i gjeni!” Ekstremistët xhihadistë

Lexo me Shume