Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "American Music Awards"

Bleona bën revolucion, shpik vathët “magjikë”

Bleona bën revolucion, shpik vathët “magjikë”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Prej vitesh ajo njihet nga publiku shqiptar si një ndër ikonat e ekstravagancës, si për mënyrën e veshjes, ashtu edhe për

Lexo me Shume