Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "American Idol"

(Video) Artistët që ndezën skenën e American Idol

(Video) Artistët që ndezën skenën e American Idol

Mbrëmja e kaluar në “American Idol” rezervoi një spektakël të vërtetë për teleshikuesit. Ky ishte sezoni i 16-të i kompeticionit dhe për ta festuar këtë gjë, organizatorët kishin ftuar fituesit

Lexo me Shume

(Video) Ja çfarë u thotë meshkujve Jennifer Lopez në këngën e re

    (Video) Ja çfarë u thotë meshkujve Jennifer Lopez në këngën e re

Përmirësimi i disa opsioneve të Facebook, si ai i “Facebook Live Chat”, i ka dhënë mundësinë Jennifer Lopez të tregojë një moment të shkurtër nga kënga e saj e re

Lexo me Shume