Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Amber Heard"

(Foto) Studim – Ja cila nga femrat e showbiz-it ka fytyrën më të bukur

(Foto) Studim – Ja cila nga femrat e showbiz-it ka fytyrën më të bukur

Amber Heard – 91.85% ◄ Back Next ► Picture 1 of 5 Kirurgu Julian De Silva në Londër ka bërë një klasifikim të fytyrave më të bukura të showbiz-it në

Lexo me Shume

Dalin në shesh financat e Amber Heard. Fiton 10,000$ dhe shpenzon 40,000$

    Dalin në shesh financat e Amber Heard. Fiton 10,000$ dhe shpenzon 40,000$

Fakte të reja dalin çdo ditë e më tepër rreth jetës private të Amber Heard, pasi ajo kërkoi divorcin nga bashkëshorti i saj, Johny Depp. Ditët e fundit, gjykata ka

Lexo me Shume

Vajza e Johnny Depp mbron të atin: “Babai im është personi më i ëmbël në botë”

    Vajza e Johnny Depp mbron të atin: “Babai im është personi më i ëmbël në botë”

Lily-Rose Depp, vajza 17-vjeçare e yllit të kinemasë Johnny Depp, ka filluar të mbrojë babanë e saj në rrjetet sociale, në lidhje me divorcin dhe akuzat kundër tij për ushtrim

Lexo me Shume

Dhuna fizike, arsyeja e vërtetë e ndarjes së Johnny Depp dhe Amber Heard

    Dhuna fizike, arsyeja e vërtetë e ndarjes së Johnny Depp dhe Amber Heard

Amber Heard, një nga personazhet më të përfolura të momentit për shkak të divorcit të saj me Johnny Depp, është shfaqur në gjykatë ditën e sotme me shenja në fytyrë

Lexo me Shume