Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "ambasadoret"

Takimi në Kryesinë e Kuvendit, Rama s’merr pjesë, i bashkohet seancës

    Takimi në Kryesinë e Kuvendit, Rama s’merr pjesë, i bashkohet seancës

Pas fjalës së tij në Kuvendin e Shqipërisë, Ilir Meta i është drejtuar Kryesisë së Kuvendit, i ndjekur nga dy ambasadorët. Mësohet se kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, së bashku me

Lexo me Shume

Meta: Kjo seancë s’do mbyllet pa miratimin e reformës në drejtësi. Lënë Kuvendin, Meta, Rama, Lu dhe Vlahutin

    Meta: Kjo seancë s’do mbyllet pa miratimin e reformës në drejtësi. Lënë Kuvendin, Meta, Rama, Lu dhe Vlahutin

Në hapje të seancës së sotme plenare, kreu i Kuvendit të Shqipërisë, njëherazi kreu i LSI-së, Ilir Meta, theksoi që në fillim se seanca nuk do të përfundojë pa miratimin

Lexo me Shume