Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ambasada Shqiptare"

MPJ dhe Ambasada Shqiptare: Deri tani, s’ka shqiptarë të lënduar

    MPJ dhe Ambasada Shqiptare: Deri tani, s’ka shqiptarë të lënduar

Ndërkohë që flitet se numri i viktimave është rritur në 22, e ndër ta dyshohet të ketë edhe fëmijë, është raportuar për shpëtimin e një 65-vjeçareje në Accumoli dhe dy

Lexo me Shume