Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ambasada e SHBA-ve"

Dënimi i xhihadistëve, Ambasada Amerikane – qytetarëve të saj: Bëni kujdes

    Dënimi i xhihadistëve, Ambasada Amerikane – qytetarëve të saj: Bëni kujdes

Pas vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda, e cila dënoi me 126 vite burg xhihadistët shqiptarë, i menjëhershëm ka qenë reagimi i Ambasadës Amerikane. Në njoftimin e saj, ajo

Lexo me Shume

Ambasada amerikane: S’kemi dijeni për një takim mes kryeprokurorit Llalla dhe FBI-së

    Ambasada amerikane: S’kemi dijeni për një takim mes kryeprokurorit Llalla dhe FBI-së

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar lidhur me vizitën e kryeprokurorit Llalla në SHBA.  Ajo shprehet se nuk ka dijeni për ndonjë takim të zhvilluar mes kryeprokurorit

Lexo me Shume