Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ambasada Amerikane"

Ambasada Amerikane: Urime shqiponja, fitore historike!

    Ambasada Amerikane: Urime shqiponja, fitore historike!

Fitorja historike e shënuar mbrëmjen e djeshme është përshëndetur edhe nga Ambasada Amerikane në Tiranë. Në postimin e saj në rrjetin social “Facebook”, ambasada uron shqiponjat. “Urime, shqiponja! Fitorja juaj

Lexo me Shume

Reforma në Drejtësi, SHBA: “Qeveria shfaqi fleksibilitet, por në fund, opozita nuk bëri të njëjtën gjë”

    Reforma në Drejtësi, SHBA: “Qeveria shfaqi fleksibilitet, por në fund, opozita nuk bëri të njëjtën gjë”

Vetëm pak minuta më parë Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri ka publikuar një deklaratë lidhur me takimin e 6 qershorit mes Kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të opozitës

Lexo me Shume