Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Amal Clooney"

OKB zhgënjen Amal Clooney: Më vjen turp nga ju!

    OKB zhgënjen Amal Clooney: Më vjen turp nga ju!

Bashkëshortja e aktorit George Clooney, Amal Clooney, ka shprehur haptazi zhgënjimin nga Organizata e Kombeve të Bashkuara, që sipas saj nuk ka arritur dot të ndalë ISIS-in dhe trafikimet e

Lexo me Shume