Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Alvaro Morata"

Zinedine Zidane: Morata qëndron në Madrid. Hazard? I përket Chelsea-t

    Zinedine Zidane: Morata qëndron në Madrid. Hazard? I përket Chelsea-t

Trajneri i Real Madrid nuk ka ndërmend ta lejojë sulmuesin Alvaro Morata të largohet, pavarësisht interesimit të shumë skuadrave europiane. Spanjolli u rikthye në “Santiago Bernabeu” për shumën e 30

Lexo me Shume

Merkato – Chelsea në sulm! Higuain, Morata e Lukaku në krye të listës

    Merkato – Chelsea në sulm! Higuain, Morata e Lukaku në krye të listës

Ekipi i Chelsea-s ka si qëllim që të nënshkruajë me një sulmues të madh për sezonin e ardhshëm. Gonzalo Higuain, Alvaro Morata dhe Romelu Lukaku i Everton ndodhen në krye

Lexo me Shume

Merkato – Real Madrid mund të rimarrë Morata-n për ta shitur tek Chelsea

    Merkato – Real Madrid mund të rimarrë Morata-n për ta shitur tek Chelsea

Real Madrid është gati të paguajë klauzolën për të rimarrë sulmuesin Alvaro Morata nga Juventusi, për ta shitur menjëherë pastaj tek Chelsea! Me ardhjen e trajnerit të ri Antonio Conte,

Lexo me Shume