Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Altar"

Elvana nesër në “Altar”

    Elvana nesër në “Altar”

Dita e nesërme do të jetë shumë e rëndësishme për artisten Elvana Gjata. Pak kohë më parë ajo i çuditi të gjithë teksa postoi në instagram #Altar. Fansat u bënë

Lexo me Shume