Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Almir Daci"

Vritet në Siri Almir Daci, kërcënoi Shqipërinë në qershor 2015. I vëllai: Mos e quani terrorist!

    Vritet në Siri Almir Daci, kërcënoi Shqipërinë në qershor 2015. I vëllai: Mos e quani terrorist!

Almir Daci, ish-imami i Leshnicës, dyshohet të jetë vrarë gjatë luftimeve të zhvilluara në Siri, në përkrahje të Shtetit Islamik. Lajmi është konfirmuar nga vetë familjarët e tij, të cilët

Lexo me Shume