Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "All I Ask"

(Video) Ja si reagojnë fansat e Adele kundrejt incidentit në skenë

    (Video) Ja si reagojnë fansat e Adele kundrejt incidentit në skenë

    Të këndosh në stadiumet më të mëdha të Europës përballë një audience me më shumë se 10.000 persona nuk është dhe aq e lehtë sa duket. Përpos faktit

Lexo me Shume